Neohodnoceno

Peletky - treska s řasou (50g)

Měkké masové peletky vhodné při odměňování a výcviku

Skladem (>5 ks)
Kód: 2768
23 Kč –26 % 17 Kč
Kategorie: Namixuj si sám
Hmotnost: 0.05 kg
Peletky - treska s řasou (50g)
Akce
23 Kč –26 %

Tyhle peletky Váš chlupáč na 100% ocení. Jsou vyrobeny v České republice a jejich složení je skvělé. Díky své velikosti jsou vhodné pro časté odměňování například při tréninku. Pamlsky jsou velmi voňavé, což zajistí velkou atraktivitu u psů.

Složení:
Syrové rybí maso z tresky, výběrová lososová moučka, čistá hovězí a vepřová moučka, hydrolyzovaná moučka z drůbežích jater, rybí vývar z herinka a jemně mleté hovězí lojové škvarky, rýže a pohanková mouka, kukuřičné a pšeničné klíčky, hnědá mořská řasa Kelpa, sladkovodní řasa Spirulina a Chlorella, sušená vejce, pivovarské kvasnice, hovězí kolagen, vitamín C a lososový olej. Neobsahuje obiloviny s lepkem a drůbeží maso!

Tvar pamlsku:
peletky, průměr 6mm a délka 4 - 6mm

Obsah přirozených živin na 1 kg krmiva:
Bílkoviny (NL) - 32 %, Tuk – 18 %, Vláknina - 3,2 %, Popel - 9,5, Vlhkost - 20 %, Škrob - 14 %, Vápník 3,1 %, Fosfor 1,6 %, NaCl 0,6 %, Jód 11,8 mg.

Energetická hodnota:
15,27  MJ / kg  =  3650 kcal.

Skladování:
Skladujte v suchu a temnu, pamlsky nevystavujte přímému slunci a vysokým teplotám. Uchovávejte v teplotě do 18°C. Pamlsky skladujte v dobře uzavřeném sáčku. Pamlsky spotřebujte do 3 měsíců od zakoupení.

Vhodnost pamlsků:
Pamlsky jsou vhodné pro psy veškerého věku, tedy i pro štěňátka.

Obrázky jsou pouze informativní. Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.
Podávejte jako pamlsek, zajistěte zvířeti dostatek čerstvé vody.