Neohodnoceno

Kuřecí prsa (10g)

Sušené maso v potravinářské kvalitě

Skladem (>5 ks)
Kód: 3104
16 Kč
Kategorie: Namixuj si sám
Hmotnost: 0.01 kg

100% maso z českých zdrojů v potravinářské kvalitě bez konzervantů a umělých přísad dodává tomuto balíčku neskutečnou dávku chutnosti. Potěšte svého chlupáče vyváženou a lehce stravitelnou odměnou. Pamlsky se skvěle dají rozlámat na menší kousky, takže mohou posloužit jako velmi atraktivní tréninkové pamlsky. 

Tyto pamlsky jsou:

  • ze 100% masa v potravinářské kvalitě
  • bez konzervantů
  • s minimálním obsahem tuku
  • s bezkonkurenčním obsahem proteinu
  • vyrobeny v České republice

Toto sušené maso obsahuje přirozený poměr vitamínů, minerálů a bílkovin, které prospívají srdci, nervovému systému, podporují krvetvorbu a kvalitu zubů a kostí. Libová svalovina obsahuje vysoký podíl esenciálních aminokyselin, železa a vitamínu B2. Svalovina posiluje žvýkací svalstvo a vyrovnává hladinu žaludečních šťáv. Sušené maso je velmi bohaté na proteiny, které podporují růst svalové hmoty a kvalitu srsti.

Složení:
100% kuřecí prsa

Analytické složky:
Hrubý protein: 88,1%, hrubý tuk: 7,04%, vlhkost 8,91%.

Tvar pamlsku:
Sušené masové proužky, velikost 3 - 7 cm

Doba sušení:
15 hodin

Skladování:
Skladujte suchu při pokojové teplotě, pamlsky nevystavujte přímému slunci a vysokým teplotám. Pamlsky skladujte v dobře uzavřeném sáčku. Pamlsky spotřebujte do 12 měsíců od zakoupení, po otevření spotřebujte do 7 dnů.

Vhodnost pamlsků:
Pamlsky jsou vhodné pro psy starší 6 měsíců. Doporučená denní dávka je cca 5 kusů pro dospělého psa s váhou 10 kg. Podávejte jako odměnu vedle běžné denní krmné dávky kompletního krmiva.

Obrázky jsou pouze informativní. Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.
Podávejte jako pamlsek, zajistěte zvířeti dostatek čerstvé vody.